SPORT
Blisko tysiąc kibiców Korony pojedzie do Mielca


Korona Kielce może liczyć na solidne wsparcie w najbliższym, wyjazdowym meczu w Mielcu. Na Podkarpacie za „żółto-czerwonymi” pojedzie blisko tysiąc osób.
Spotkanie 30. kolejki będzie bardzo ważne dla układu tabeli. Korona i Stal mają po 35 punktów. Ewentualne zwycięstwo będzie oznaczało niemal stuprocentowe utrzymanie w ekstraklasowej stawce.
Kilka dni temu Stowarzyszenie Kibiców "Zjednoczona Korona" poinformowało, że do Mielca wybierze się 700 sympatyków „żółto-czerwonych”. W poniedziałek udało się zorganizować dodatkową pulę biletów. Zapisy na wyjazd rozpoczęły się we wtorek w samo południe i zakończyły po nieco ponad dwóch godzinach. Na niedzielny mecz ze Stalą pojedzie blisko tysiąc osób z Kielc.
Niedzielne spotkanie Stal – Korona rozpocznie się o godz. 15 i będzie w całości transmitowane na naszej antenie.
![[Sezon Koroniarzy] Atakujący ocenieni – znamy jedenastkę sezonu!](/media/k2/items/cache/780b37385fd0ffcaa419070d4430803d_L.jpg)






![[Sezon Koroniarzy – pomocnicy] Progres pomimo kontuzji lidera](/media/k2/items/cache/26001baaa22fa8404cf1ed640eb32729_L.jpg)
