2. kolejka LM: Pokaz siły THW Kiel w Veszprem. Porto postraszyło Vardar. PGE VIVE wiceliderem

poniedziałek, 23 września 2019 01:31 / Autor: Damian Wysocki

W najciekawszym meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, THW Kiel pokonało na wyjeździe Telekom Veszprem 37:31. Z niezłej strony pokazali się zawodnicy FC Porto Sofarmy, którzy do przerwy prowadzili w Skopje, ale finalnie przegrali z Vardarem pięcioma bramkami. Premierowe zwycięstwo odniosło Montpellier. Natomiast PGE VIVE, po świetnej pierwszej połowie, nie miało najmniejszych problemów z ograniem Motoru Zaporoże, co dało im pozycję wicelidera grupy B.