REGION
Tragedia w Leszczynach, nie żyje kobieta. Zatrzymano 70-letniego mężczyznę
Niepokojące zgłoszenie trafiło dziś (1 marca) około godziny czwartej rano do kieleckich policjantów. W jednym z domów w Leszczynach (gmina Górno) miała znajdować się nieprzytomna kobieta, niestety jej życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano jedną osobę.
- Na miejsce skierowano służby, niestety na ratunek było już za późno. Stwierdzono zgon kobiety, a już wtedy wstępne ustalenia wskazywały że do jej śmierci ktoś się przyczynił - przekazuje asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach
Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali śledczy, ciało kobiety zabezpieczono do sekcji zwłoki.
- Ustalamy tożsamość ofiary i dokładny przebieg zdarzenia - dodaje policjantka.
W sprawie zatrzymano 70-letniego mieszkańca posesji, w której doszło do tragedii.

![[FOTO] Drony, terroryści, zakładnicy. Wielkie ćwiczenia służb](/media/k2/items/cache/1c338afe3a6c47b8b053316eb329db9f_XS.jpg)



