Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Letnia ramówka Radia eM!

poniedziałek, 24 czerwca 2024 06:36 / Autor: Radio eM
Letnia ramówka Radia eM!
Letnia ramówka Radia eM!
Radio eM
Radio eM

Już od poniedziałku (24 czerwca) zapraszamy was na letnią ramówkę Radia eM Kielce. Nie zabraknie wakacyjnej muzyki i dobrego humoru. Dzięki nam poczujecie powiew ciepłego lata.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 10 zapraszamy do pasma „Lato od rana” z dużą dawką humoru w wydaniu naszych prezenterów. Później przyjdzie czas na letnie studio naszej rozgłośni, gdzie nie zabraknie spotkań z wyjątkowymi gośćmi, ciekawych konkursów i przebojowej muzyki. Godzina 16 to początek programu informacyjno muzycznego „Lato wszędzie”, a od 18 rozpocznie się muzyczne pasmo „Twoje ulubione wakacje”. Przez całą noc zapraszamy na „Moc przebojów w eM-ce.

– W sobotę tradycyjnie będą z nami „Dzieciaki Cudaki” i pasmo „100 pomysłów na wakacje”. Od 14 do 16 posłuchacie „Piątej Strony Świata”, zaś później „Wakacji z blondynką”  . Wieczorową porą zapraszamy na prywatkę z eM-ką – mówi Michał Sierlecki, szef muzyczny Radia eM Kielce.

Nowością będzie specjalny wakacyjny program „ABC podróżnika” Michała Kity, w którym powiemy jak przygotować się na wakacyjny wyjazd.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO