REGION
19-latek jechał z zakazem kierowania i po alkoholu


Mimo młodego wieku już zdążył „dorobić się” zakazu kierowania pojazdami, a jednak będąc po alkoholu zdecydował się na przejażdżkę. Kłopoty czekają teraz 19-latka z Ostrowca Świętokrzyskiego.
Wczoraj (18 marca), około godziny 7.20, na ul. Zagłoby w Ostrowcu Świętokrzyskim policjanci zwrócili uwagę na kierowcę BMW.
- Mundurowi mieli podejrzenia, że autem może jechać znany im 19-letni ostrowczanin. Z posiadanej przez mundurowych wiedzy wynikało, że mężczyzna ten ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Policjanci udali się na stację paliw, gdzie skręciło niemieckie auto – informuje podkom. Ewelina Wrzesień z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Szybko okazało się, że mężczyzna jechał w stanie po użyciu alkoholu i wbrew zakazowi prowadzenia pojazdów. Grozi mu nawet pięć lat więzienia.
![[FOTO] Sukces Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego](/media/k2/items/cache/968a44d50a47c2557c913b699459ee42_L.jpg)
![[AKTUALIZACJA] BMW wyprzedzało dwie ciężarówki. Droga krajowa 74 zablokowana](/media/k2/items/cache/0480cc91f8fb45a76c8fb80398b3db6f_L.jpg)






