Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

"Move"- video Carlosa Santany z nowej płyty "Blessings and Miracles"

środa, 20 października 2021 15:55 / Autor: Michał Sierlecki
"Move"- video Carlosa Santany z nowej płyty "Blessings and Miracles"
fot.Roberto Finizio
"Move"- video Carlosa Santany z nowej płyty "Blessings and Miracles"
fot.Roberto Finizio
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Najnowszy album Carlosa Santany już w sprzedaży. Wielokrotny zdobywca nagród Grammy, gitarzysta Rock and Roll Hall of Fame, prezentuje także teledysk do utworu "Move", z udziałem wokalisty Matchbox Twenty, Roba Thomasa i wokalistów American Authors.

"'Move' powstało bardzo podobnie jak 'Smooth'," mówi Santana. "To była jakaś boska inteligencja, a ja po prostu wiedziałem, że muszę to nagrać z Robem. Ta piosenka jest o przebudzeniu i poruszeniu swoich cząsteczek, o rozpaleniu w nas chęci do działania, do tego aby się ruszyć. Kiedy Rob i ja pracujemy razem, zawsze powstaje to wyjątkowe brzmienie".

W najnowszym singlu Thomas jest dynamiczny, zmysłowy i całkowicie magnetyczny, a wspierają go wokaliści American Authors (zwłaszcza Zac Barnett, który przejmuje główną rolę w drugiej zwrotce). Santana dorównuje im, jak tylko on potrafi, z błyskotliwymi solówkami, które eksplodują z ogromną siłą.

 Carlos Santana zakończył letnią trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych i będzie kontynuować wieloletnią rezydenurę w House of Blues w Mandalay Bay Resort and Casino w Las Vegas z występami od 3 listopada do 11 grudnia.

„Blessings and Miracles” to jeden z najbardziej ambitnych, dopracowanych i magicznych albumów w bogatej karierze Santany. "Tytuł tego albumu pochodzi z mojego przekonania, że rodzimy się z niebiańskimi mocami, które pozwalają nam tworzyć szczęście i cuda" - mówi Santana. "Świat programuje nas jako niegodnych tych darów, ale my musimy wykorzystać światło, ducha i duszę - one są niezniszczalne i niezmienne. To są trzy główne elementy na tym albumie".

 Do współpracy przy „Blessings and Miracles” poza Robem Thomasem, Santana zaprosił wielu znakomitych artystów, autorów tekstów i producentów, a wśród nich m.in. Chris Stapleton, G-Eazy, Diane Warren, Steve Winwood, Chick Corea, Rick Rubin, Corey Glover, Kirk Hammett, Ally Brooke, American Authors i Narada Michael Walden.

 

źródło: Good News

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO