MIASTO
Znajdź pracę w dziesięć minut
 
                     
                    Akademickie biuro karier UJK zaprasza na trzecią edycję „Szybkich randek z pracodawcą”, która odbędzie się już 29 listopada. Studenci będą mogli porozmawiać z przedstawicielami branż: biologiczno-chemicznej, marketingowo-administracyjnej oraz informatycznej.
Organizatorzy po raz kolejny chcą przełamać schemat sztywnej rozmowy kwalifikacyjnej. Zamiast niej proponują znacznie luźniejszą formułę, która ma ograniczyć stres u potencjalnych pracowników.
– Każda rozmowa trwa jedynie 10 minut, co jest odwzorowaniem tzw. szybkich randek. Po tym czasie, studenci zamieniają się miejscami i poznają innego pracodawcę. Oczywiście całość może zakończyć się propozycją zatrudnienia – wyjaśnia Paulina Naporowska, doradca zawodowy z Akademickiego Biura Karier.
Na wydarzeniu pojawią się powszechnie znane firmy.
– Z branży biologiczno-chemicznej będzie Energetyczne Centrum Nauki oraz firma Ekoplon. Z marketingu i administracji porozmawiać można będzie z przedstawicielami firm Szybki Angielski, Cersanit oraz Centrum Zabezpieczeń Informacji. Natomiast z ostatniej branży zaprosiliśmy Bigrobot, adShock i Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego – dodaje nasz rozmówca.
Zainteresowani studenci mogą zapisać się na „Szybkie randki z pracodawcą” do piątku. Około połowa dostępnych miejsc jest jeszcze wolna.
Aby sprawdzić jak wziąć udział w wydarzeniu zajrzyj TU.
 
             
             
             
            ![[FOTO] Sławosz Uznański-Wiśniewski: Moja babcia mieszka w Kielcach](/media/k2/items/cache/67b67a99eb0cb6cc2bc7205f2ea74e8b_L.jpg) 
            ![[FOTO] Kosmiczny gość w kieleckim kampusie GUM](/media/k2/items/cache/6242662260c6eceb11efdc2ba7932a40_L.jpg) 
             
             
             
            
 
						

![[FOTO] Moc emocji i wzruszeń – koncert dyplomowy ks. Pawła Reja](/media/k2/items/cache/52f39b177c9f53a3fd45be13d2ee591f_XS.jpg)


 
	