MIASTO
Wypadek na Warszawskiej. Trzy osoby trafiły do szpitala, policja szuka sprawcy


Do groźnego wypadku doszło wczoraj (6 lutego), o 20 na ulicy Warszawskiej w Kielcach. Do szpitala trafiły dwie dorosłe osoby i trzyletnia dziewczynka, sprawca zdarzenia uciekł z miejsca zdarzenia.
Do wypadku doszło na wysokości Szydłówka Górnego. Z policyjnych ustaleń wynika, że nieznany kierowca jechał jaguarem ulicą Warszawską w kierunku Orkana. Nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z oplem, którym kierował trzeźwy 26-latek. Tym autem podróżowała także 58- i 25-latka oraz trzyletnia dziewczynka.
- W wyniku zdarzenia, w szpitalu pozostaje 58-letnia kobieta, nie ma zagrożenia dla jej życia. 25-latka i trzylatka zostały wypisane do domu – informuje Karol Macek z KMP w Kielcach.
Kierowca jaguara oddalił się po wypadku, policjanci ustalają kim jest.







![[FOTO] Ulica Głowackiego zachwyca po zmroku](/media/k2/items/cache/c5a016f13570f89eae8f73fe83d30b45_L.jpg)
