Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

MIASTO

Finałowe atrakcje w Kielcach

piątek, 11 stycznia 2013 13:19 / Autor:

Kielczanie przyłączą się do XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas niedzielnej akcji na mieszkańców Kielc czekać będą wyjątkowe licytacje, koncerty oraz pokazy.

W Kielcach stanie 5 scen: przed Puchatkiem, Kawiarnią Cztery Pory Roku, w Galerii Echo oraz w Galerii Korona, a także na Placu Artystów – tutaj wystąpi gwiazda wieczoru, którą będzie zespół Pectus, który wystąpi O godzinie 19:30 , zaś o 20:30 w Kieleckim Centrum Kultury wystąpi drużyna Andrzeja Piasecznego z programu "Bitwa na głosy". Tradycyjnie o godzinie 20.00 z Placu Artystów zostanie puszczone światełko do nieba.

Kolejny finał to również kolejne emocje związane z licytacjami, z których dochód przeznaczony zostanie na rzecz potrzebujących. Podczas spektaklu "Kopciuszek" w teatrze "Kubuś" będzie można wylicytować rolę w sztuce. do wygrania są m.in. rękawice bokserskie Tomasza Adamka, koszulka Roberta Lewandowskiego czy piłka z autografem Jerzego Dudka.

Zebrane fundusze zostaną po równo podzielone na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków oraz wyposażenie w sprzęt oddziałów geriatrycznych i zakładów opiekuńczo - leczniczych.

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO