MIASTO
Blogerzy turystyczni z całej Polski przyjadą do Kielc i regionu


Już niedługo do Kielc przyjadą z różnych miast Polski blogerzy turystyczni. W programie znajdzie się odwiedzanie największych atrakcji naszego miasta i regionu.
W mediach społecznościowych mają tysiące followersów i co roku odwiedzają dziesiątki miejsc w kraju i na świecie. W weekend, między 15 a 17 października, popularni blogerzy będą jednak w Kielcach. To wspólna inicjatywa Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Geoparku Świętokrzyskiego i blogera Jakuba Juszyńskiego.
– Chcemy zaprezentować się z najlepszej strony, ponieważ to dobra promocja naszego miasta i regionu. Pokażemy najciekawsze atrakcje- mówi Michał Poros z Geoparku Świętokrzyskiego.
Pierwszego dnia goście z całej Polski będą poznawali Kielce. Nazajutrz odwiedzą Kadzielnię, Chęciny, Górę Miedziankę, a wieczorem wszyscy udadzą się w stronę Ponidzia, gdzie przyjrzą się jednej ze świętokrzyskich winnic.
– Będą to blogerzy z Gdańska, Warszawy, Łodzi i innych miast. Postaramy się pokazać im wszystko to, co u nas najlepsze – dodaje Jakub Juszyński, autor bloga tymrazem.pl.



![[FOTO] Modlitwą i kwiatami uczcili pamięć bohaterów](/media/k2/items/cache/4db1f40fe33aa53b8539d0a1b61c54f9_L.jpg)

![[FOTO] Rekonstruktorzy pamiętali o powstańcach](/media/k2/items/cache/21e8d9fc09bca05258670ea70a7b3287_L.jpg)
![[FOTO+WIDEO] Kielce upamiętniły rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego](/media/k2/items/cache/02f0072e44b993934e0f21a341c41297_L.jpg)

