Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

MIASTO

21. finał WOŚP w Kielcach z gwiazdami!

czwartek, 10 stycznia 2013 12:13 / Autor:

Trwają ostatnie przygotowania do 21. Finału Wiekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia Orkiestra zagra również w województwie świętokrzyskim. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierac pieniądze pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów”.

W Kielcach imprezy odbywać się będą na trzech scenach ustawionych przy ulicy Sienkiewicza, w Kieleckim Centrum Kultury oraz w Galerii Echo. Na scenie wystąpi m.in. drużyna Andrzeja Piasecznego, laureaci ostatniej edycji „Bitwy na Głosy”, zespół Spatium, Rock’a’feler czy Kapela Świętokrzyska.

Nie zabraknie również zespołów młodzieżowych i folklorystycznych. W dobry nastrój wprowadzą uczestników imprezy także strażacy z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz zawodnicy Klubu Jokers, którzy pokażą, że futbol amerykański to sport dla prawdziwych facetów. Natomiast wolontariusze z Gruby Ratownictwa PCK przeprowadzą pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Z kolei o godz. 15.00 ruszy scena prowadzona przez Urząd Marszałkowski na Placu Artystów. Na scenie zaprezentuje się m.in.: zespół Pectus, który wystąpi tuż przed godz. 20.00.

Sztaby WOŚP będą działać także w miastach powiatowych naszego regionu, m.in. Końskich, Sandomierzu czy Ostrowcu.

fot. WOŚP

Nowy numer!
45/2020 45/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO