Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Sery Sandomierskie od Dziedzica

Adres:
Drygulec 2, 27-532 Wojciechowice
Telefon:
781555536, (15)8614100
Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota 7,00-19,00 niedziela 12,00-18,00
Dowóz:
NIE
Odbiór osobisty:
TAK
Wizyty osobiste:
TAK
Strona www:
Profil Facebook:

OFERTA

 Zapraszamy do odwiedzenia naszej serowarni Sery Sandomierskie "Od Dziedzica", która mieści się w dawnym majątku po dziedzicu Roguckim w Drygulcu ( na trasie Sandomierz-Ćmielów).

Produkujemy sery dojrzewające według własnych autorskich receptur z doskonałej jakości mleka krowiego i z zachowaniem najwyższych standardów.

Zwiedzanie serowarni i degustacja Serów na Drygulcu to doskonałe  spotkanie z regionalnym produktem, który można zabrać do domu.

Jesteśmy przygotowni do przyjęcia zarówno turystów indywidualnych, jak i zorganizowanych grup turystycznych ( do 46 osób). Jest także możliwość zorganizowania spotkania służbowego.  Zapraszamy na degustację serów dojrzewających takich jak: Jaśniepanki, Hrabianki, Panicza, Zawisza Czarnego i Królewicza. Deska serów z połączeniem wina z Winnicy Sandomierskiej  widokiem na wodę i Góry Świętokrzyskie to idealny sposób na relaks. Zapraszamy do naszej serowarni.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO