Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

SALON FARB Sigma

Adres:
ul. Wapiennikowa 10a, 25-112 Kielce
Telefon:
_(41) 362-04-89
Godziny otwarcia:
pon. – pt. : 8:00-18:00 sob : 9:00-12:00
Dowóz:
TAK
Odbiór osobisty:
TAK
Wizyty osobiste:
TAK
Strona www:
Profil Facebook:

OFERTA

Salon farb

Nasza firma jest od 1997r. oficjalnym dealerem najwyższej jakości farb marki Sigma Coatings w województwie Świętokrzyskim.Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zadowoleni klienci wracają do nas nawet po 10 latach – profesjonalne farby Sigma zachowują głębie koloru,estetyczność i trwałość nawet przez kilkanaście lat.

Posiadamy najnowszej generacji dozownik pigmentów COLOR PRO, dzięki któremu w przeciągu kilku minut przygotujemy Państwu wybrany kolorz palety kilku tysięcy barw.

 

??? Dowozimy farby oraz wszelkie niezbędne akcesoria do malowania ZA DARMO❗

???W związku z wprowadzonym ograniczeniu w poruszaniu się chcielibyśmy Państwu pomóc wykorzystać czas wolny w domu jak najbardziej efektywnie! Dowieziemy farby i akcesoria bezpośrednio pod Twoje drzwi!1⃣ Wybierz kolor ➡ http://e-chromatic.pl/2014/2️⃣ Złóż zapytanie a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie ➡ Telefonicznie 41 362 04 89, mailowo salon@farby-kielce.pl, na naszej stronie http://www.farby-kielce.pl/zamowienia-on-line/ lub przez wiadomość prywatną3⃣ Skorzystaj z rabatu dla facebookowych klientów ➡ 2⃣0⃣%4⃣ Zamów potrzebne materiały na jeden z podanych wyżej sposobów5⃣ Wyślij potwierdzenie płatności przelewem

Dowieziemy towar pod wskazany adres ?Minimalna kwota zamówienia to 300 zł, czas realizacji zamówienia do 48hDarmowa dostawa na terenie Kielc i najbliższej okolicy. Dostawy poza tym obszarem za opłatą wyliczaną indywidualnie

http://www.farby-kielce.pl/

#zostańwdomu #farbysigma #dostawadodomu

Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod numerem 41 362 04 89 oraz e-mail : salon@farbysigma.pl

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO