Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

PIEKARNIA POD TELEGRAFEM

Adres:
Ściegiennego 260 (siedziba firmy) + 150 sklepów
Telefon:
532 612 000
Godziny otwarcia:
7:30 – 17:00 ( są to godziny składania zamówień telefonicznie), przez Facebook można składać je w każdym momencie jednak należy mieć na uwadze, zamówienie powinno być złożone z wyprzedzeniem (najlepiej jednodniowym)
Dowóz:
TAK
Odbiór osobisty:
TAK
Wizyty osobiste:
NIE
Teleporady:
NIE
Spotkania/wizyty online:
NIE
Strona www:
Profil Facebook:

OFERTA

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU tel.532 - 612 - 000 ,  sklepy stacjonarne otwarte od 7:00 do 17:00 

 Piekarnia Pod Telegrafem wraz z nastaniem epidemii koronawirusa w Polsce postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zorganizowaliśmy w szybkim tempie możliwość zamawiania naszych wyrobów z dowozem do Klienta. Zamówienia dostarczane są bezpłatnie, cena dostawy nie jest ,,ukryta” w cenie produktu, ceny produktów są takie jak w naszych sklepach. Dostawy realizowane są na terenie Kielc oraz w promieniu 15 km od Kielc. W swojej ofercie z dowozem posiadamy pieczywo, wyroby cukierniczne (drożdżówki, ciasta, torty), snacki, przekąski, dania obiadowe oraz art. Spożywcze (woda, mleko, mąka, drożdże)

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO