Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

GMINNA MLECZARNIA W PIERZCHNICY SP. Z O.O.

Godziny otwarcia:
Zapraszamy do sklepów spożywczych na terenie Kielc oraz woj.świętokrzyskiego gdzie możecie kupić Państwo nasze produkty.
Dowóz:
NIE
Odbiór osobisty:
NIE
Wizyty osobiste:
NIE
Teleporady:
NIE
Spotkania/wizyty online:
NIE
Strona www:
Profil Facebook:

OFERTA

Gminna Mleczarna w Pierzchnicy zaprasza Państwa do zakuów swoich produktów dostępnych w sklepach spożywczych na terenie Kielc oraz woj.świętokrzysiego. Bez przerwy pracujemy, zachowując obowiązkowe wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy, dostarczając nasze produkty do sklepów spożywczych. 

Produkty Mleczarni wyróżniają się unikatowym znakiem „naturalne świętokrzyskie”. To logo jest jednocześnie mottem Firmy, która poprzez tradycyjną – naturalną produkcję zdobywa serca i podniebienia coraz to nowych klientów, szukających niepowtarzalnego, naturalnego świętokrzyskiego smaku.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO