Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

AleBabeczka Cukiernia

Adres:
ul. Św. Leonarda 11, 25-311 Kielce
Telefon:
784 628 076
Godziny otwarcia:
W czasie pandemii odbiory na wynos i dowozy ustalamy indywidualnie
Dowóz:
TAK
Odbiór osobisty:
TAK
Strona www:
Profil Facebook:

OFERTA

Cukiernia AleBabeczka – przygotowuje słodkie bufety, artystyczne torty weselne i urodzinowe, na co dzień AleBabeczka oferuje klientom słodkości tworzone z pasją i z naturalnych składników.

Klienci doceniają AleBabeczkę za tradycyjne przepisy, różnorodność, wysoką jakość i domowe smaki. Cukiernia specjalizuje się w wypiekach dla alergików, diabetyków i wegan.

Spośród konkurencji AleBabeczkę wyróżniają zdrowe wypieki – fit, bezglutenowe, bez cukru, bez laktozy i bez alergenów. W oparciu o wskazania Klienta cukiernia przygotowuje ciasta, ciasteczka i torty eliminując alergenne składniki.

 

W czasie pandemii odbiory na wynos i dowozy ustalamy indywidualnie.

Dowozy na terenie miasta Kielce bezpłatnie. Poza Kielce wyceniamy indywidualnie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO