Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Przed nami Off Fashion

środa, 14 lipca 2021 13:06 / Autor: Beata Kwieczko
Przed nami Off Fashion
Przed nami Off Fashion
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Już w najbliższą sobotę (17 lipca) w Kielcach rozpocznie się XXII Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion. Wydarzenie zainauguruje pokaz mody kieleckich projektantów, który odbędzie się o godzinie 16 na poziomie -1 w Galerii Echo.

W sobotę, 24 lipca w Domu Kultury Zameczek będą odbywać się wydarzenia towarzyszące konkursowi. Wśród nich znajdą się m.in. wystawa prac uczestników warsztatów fotograficznych pod kierunkiem Marcina Michalskiego, plenerowy pokaz projektów wykonanych przez uczestników warsztatów modowych pod kierunkiem instruktorki DK Zameczek Barbary Żelaznej, wystawa kolekcji autorstwa Sandry Maciantowicz oraz pokaz ręcznie szytych i zdobionych sukni autorstwa Barbary Żelaznej.  

Finał XXII Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion odbędzie się 24 lipca o godzinie 19 w Kieleckim Centrum Kultury. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć niepowszednie i śmiałe kreacje 33 projektantów, którzy zawalczą o nagrodę główną konkursu, czyli 15 tysięcy złotych.

"Rozpoczniemy bardzo mocnym akcentem, bo pokaz videomappingu zaprezentuje Dariusz Makaruk. To wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć dzieło prawdziwego mistrza w dziedzinie niezwykle efektownych pokazów audiowizualnych. Następnie projektanci zaprezentują swoje kolekcje, które z kolei na żywo ocenią jurorzy. W oczekiwaniu na ostateczne rozstrzygnięcia swój autorski pokaz JAP przedstawi uznana w świecie mody, kielecka projektantka, Justyna Petelicka", czytamy na stronie Kieleckiego Centrum Kultury, które jest głównym organizatorem wydarzenia.

Galę finałową poprowadzi Mateusz Szymkowiak. Bilety w cenie 20 złotych dostępne są w kasie Kieleckiego Centrum Kultury i na platformie bilety24.pl. Hasło tegorocznego Festiwalu to "Wiwat Kielce!".

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO