Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

czwartek, 15 czerwca 2023 10:52 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 16 do 22 czerwca kino Helios zaprasza widzów na dziesięć pokazów filmowych.

Wśród propozycji dla najmłodszych widzów przedpremierowo na dużym ekranie będzie można obejrzeć animację „Mavka i Strażnicy Lasu” oraz „Rysiek Superwróbel”.

Nieco starszym widzom poleca się film akcji pt. „The Flash” opowiadający o superszybkim super bohaterze, który podróżuje w czasie.

Dla fanów komedii Helios premierowo wyświetli „Asteroid City”. Produkcja rozgrywa się w fikcyjnym amerykańskim, pustynnym mieście około 1955 roku. Do miejscowości przyjeżdżają uczniowie i rodzice z całego kraju, aby wziąć udział w konwencji. Konwencja jednak zostaje spektakularnie zakłócona przez zmieniające się na świecie wydarzenia.

16 czerwca zaplanowano maraton filmowy, podczas którego zostaną wyświetlone trzy filmy: „Flash”, „Batman” i „Powrót Batmana”.

Nie zabraknie też cyklu Helios na scenie (17-18.06). „SUGA: Road to D-DAY” to pierwszy dokument o członku BTS.

W ramach cyklu Kino Konesera 19 czerwca zostanie wyświetlony dramat „Sundown”, w ramach Kina Kobiet 21 czerwca zostanie wyświetlony dramat „Houria” opowiadający o utalentowanej tancerce, która pragnie zrobić światową karierę w balecie, z kolei w ramach Kultury Dostępnej 22 czerwca zostanie zaprezentowany dramat „IO”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO