Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

czwartek, 25 maja 2023 14:21 / Autor: Weronika Kępa
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Od 26 maja do 1 czerwca kino Helios zaprasza widzów na sześć pokazów filmowych.

Dla fanów kina akcji poleca się „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”. Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

W kinach zobaczymy też komedię romantyczną „Miłość na nowo” opowiadającą o kobiecie, która straciła narzeczonego i wysyła serię romantycznych SMS-ów na jego stary numer telefonu.

Kolejna propozycja to komedia „Mafia Mamma” opowiadający o kobiecie, która dziedziczy po swoim dziadku biznes. Okazuje się, że staruszek był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów.

Na nieco młodszych widzów czeka animacja „Super Mario Bros. Film” oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych, a także film „Mała Syrenka”. 1, 3 i 4 czerwca w kinach Helios odbędzie się z kolei Dzień Dziecka.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO