Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

środa, 12 kwietnia 2023 13:38 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 14 do 20 kwietnia kino Helios zaprasza widzów na dziewięć pokazów filmowych.

Fani komedii obejrzą na dużym ekranie „Bo się boi”. To pełna czarnego humoru opowieść o mężczyźnie, który panicznie boi się wszystkiego. Telefon od matki zmusza go do wyruszenia w podróż, która okazuje się wspaniałą przygodą.

Premierowo w kinie Helios pojawi się również film „Skołowani” opowiadający o Maksie i Julii, którzy zakochują się w sobie. Dziewczyna jeździ na wózku, a chłopak… kłamie, że również jest niepełnosprawny. Czy ta relacja ma szansę przetrwać? Dowiecie się oglądając film.

Wśród propozycji znalazł się także „Dungeons&Dragons: Złodziejski honor”, który przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran.

Premierowo będzie można również obejrzeć film „Renfield” i horror „Egzorcysta papieża”.

Nieco młodszym widzom poleca się „Blueback” opowiadający historię miłośniczki nurkowania i jej niezwykłego przyjaciela-ryby.

W ramach cyklu „Helios dla dzieci” 16 kwietnia o godzinie 10:30 po raz kolejny odbędzie się filmowy poranek z bajką Bing w roli głównej.

W ramach cyklu „Kino konesera” kinomaniacy będą mogli obejrzeć komedię „Wszystko wszędzie naraz”. Z kolei w ramach cyklu „Helios sport” do 10 czerwca na dużym ekranie transmitowane będą wybrane spotkania Ligii Mistrzów UEFA.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO