Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

środa, 10 sierpnia 2022 15:42 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 12 do 18 sierpnia kino Helios zaprasza widzów na sześć pokazów filmowych.

Dla najmłodszych widzów Helios przygotował film familijny „Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności” opowiadający o jedynym w swoim rodzaju pół kurczaku pół zającu i jego przygodach. Na starszych widzów czeka z kolei horror „Nie!”.

W ramach seansów z cyklu Kino Konesera Helios zaprasza na melodramat „Paryż, 13. dzielnica”, którego akcja rozgrywa się pośród wieżowców i esplanad paryskiego blokowiska, tutejszego Chinatown.

W ramach seansów z cyklu Kino Kobiet na dużym ekranie zostanie wyświetlona komedia „Każdy wie lepiej” opowiadającą o nowej rodzinie będącej efektem połączenia dwóch różnych światów.

Z kolei w ramach seansów z cyklu Kultura Dostępna będzie można obejrzeć dokument „Film balkonowy” polegający na tym, że reżyser Paweł Łoziński przygląda się ludziom ze swojego balkonu. Przechodzą uśmiechnięci, smutni, zamyśleni, zagapieni w telefony, młodzi i starzy. Mieszkańcy dzielnicy, albo przypadkowi goście, zwyczajni przechodnie. Autor zaczepia, zadaje pytania, rozmawia o tym jak radzą sobie z życiem.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO