Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Niedługo Dzień Matki. MBP stworzy wyjątkowy album

czwartek, 21 maja 2020 13:39 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Zbliżający się Dzień Matki stał się inspiracją do zorganizowania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach konkursu "Odkrywamy mamy. Album dla naszych mam". Nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone na Facebooku placówki, a ich autorzy będą mogli podziękować swoim mamom za to, co dla nich zrobiły.

- Mama to wspaniała kobieta, która dała nam życie, otacza nas opieką i jesteśmy jej wdzięczni za wychowanie. Chcemy uczcić Dzień Matki w wyjątkowy sposób, dlatego zapraszamy do udziału w konkursie - mówi Anna Żmudzińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach.

Zadanie polega na zrobieniu swojej mamie zdjęcia, które będzie przedstawiać, jak spędza ona wolny czas i realizuje swoje pasje. Fotografie należy nadsyłać do 25 maja na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wiadomości umieszczając hasztag #albumdlamam.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane 26 maja na profilu facebookowym biblioteki, a ich autorzy będą mogli podziękować swoim mamom za to, kim dla nich są. Najciekawsze prace będą nagrodzone.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO