Juwenalia 2017 - środa
Od 15 do 21 maja potrwają w tym roku Juwenalia w Kielcach. Dla studentów zagrają między innymi: Weekend, Long & Junior, Enej i Folk’n Roll, Hetman i Elektryczne Gitary a także Brathanki. Przed żakami zaprezentuje się również między innymi „KABARET HRABI”.
Środa (17. 05) z UJK będzie dniem sportu akademickiego. - Tego dnia zapraszamy wszystkich na Maraton Fitness. Będziemy ćwiczyć w hali sportowej UJK, która znajduje się przy ulicy Świętokrzyskiej 21 H. Co ciekawe, w tym czasie odbywać się będą także liczne konkursy i pokazy fitness. Ważnym wydarzeniem w tym dniu będzie niewątpliwie „Bieg przez Campus”, który rozpocznie się o godzinie 11. – zapowiada przewodnicząca. Na zakończenie dnia, bo o godz. 20. w studenckim klubie WSPAK odbędzie się koncert zespołów: Shapeles i Lose Control. Wstęp wolny.
Politechnika Świętokrzyska zaprasza natomiast na 18. Finał Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich "KOKS 2017". - Wystąpią 3 Kabarety - finaliści eliminacji KOKS oraz Gwiazda Wieczoru "Kabaret Hrabi". Wszystko to w hali sportowej PŚK. Początek o godzinie 19:30. Cena biletu dla studentów to 10 złotych. Pozostali zapłacą 20 złotych – informuje Damian Bąbel.