CIEKAWOSTKI
Na kolanach do Częstochowy?


Nasza kochana koleżanka Agnieszka Jarząb (na co dzień sekretarka we wszystkich Plusowych redakcjach - radio, tygodnik, plus.kielce.pl) podjęła najlepszą decyzję swojego życia i... zawarła związek małżeński!
Wybrankiem jest Tomasz Pawlusiński. Młoda para genialnie prezentowała się podczas ślubu, ale i tak najważniejsze zdanie w trakcie uroczystości wypowiedział dyrektor Radia Plus ks. Leszek Skorupa. Podczas homilii powiedział Tomaszowi mniej więcej coś takiego: " nie mogę powstrzymać się przed przytoczeniem słów, które w podobnej sytuacji wypowiedziałaby do Ciebie moja babcia. Powiedziałaby Ci Tomaszu, że powinieneś iść do Częstochowy na kolanach, że bierzesz za żonę tak wspaniałą osobę jak Agnieszka". Zgadzamy się w 100%, bo znamy Agnieszkę na co dzień. To anioł!
Tylko zastanawiamy się czy w miejsce „Częstochowa” (133 km) nie powinno być Lourdes (2402 km) lub La Salette (1792 km). Agnieszka jest tego warta! Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary!








