Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Final 4 2023

Dujszebajew: Niczego nie żałujemy. Do zobaczenia za rok

niedziela, 18 czerwca 2023 21:46 / Autor: Damian Wysocki
Dujszebajew: Niczego nie żałujemy. Do zobaczenia za rok
Dujszebajew: Niczego nie żałujemy. Do zobaczenia za rok
Damian Wysocki
Damian Wysocki

– Każdy widział to spotkanie. W końcówce zmarnowaliśmy kilka sytuacji. Niczego nie żałujemy. Do zobaczenia w następnym roku – powiedział Tałant Dujszebajew, trener Barlinka Industrii Kielce po przegranym meczu z Magdeburgiem.

Kielczanie przegrali drugi finał Ligi Mistrzów z rzędu. Znów w dramatycznych okolicznościach. Długo wszystko układało się po ich myśli. Cudownie grali Alex Dujszebajew i Andreas Wolff. Mistrz Polski miał nawet cztery bramki przewagi. Niestety, w końcówce Magdeburg złapał rytm w obronie i doprowadził do dogrywki, w której przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

– Co mogę powiedzieć. Jest bardzo trudno. Mogliśmy też wygrać jedną bramką. Nie wykorzystaliśmy kilku stuprocentowych sytuacji – przyznał Alex Dujszebajew, kapitan kieleckiego zespołu.

– Mieliśmy moment z przewagą. Niestety, zanotowaliśmy kilka wpadek. Nie mieliśmy wpływu na tę przerwę. To rzeczy, których nie można przewidzieć. To było takie samo dla obu zespołów – wyjaśniał Alex Dujszebajew.

– Czujemy wielki zawód. Człowiek nie wie, co ma ze sobą zrobić. Zabrakło zimnej głowy. W ostatniej akcji mieliśmy przewagę. Oni się wybronili. To był moment, aby rzucić zwycięską bramkę – powiedział Arkadiusz Moryto.

Partnerem serwisu specjalnego Final4 w Radiu eM jest 4 ECO Green Energy

eco.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO