Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

AUDYCJE RADIOWE

Tomasz Porębski: Święto Kielc rozpoczynamy od Białej Nocy

piątek, 25 czerwca 2021 12:04 / Autor: Aleksandra Rękas

- Dzisiaj wieczorem wszystkie instytucje kultury w Kielcach odwiedzimy zupełnie bezpłatnie. Będzie można obejrzeć wystawy, wziąć udział w atrakcyjnych wydarzeniach oraz zobaczyć te zakątki instytucji kulturalnych, które zazwyczaj są zamknięte dla gości - mówił Tomasz Porębski, rzecznik prasowy prezydenta Kielc, na antenie Radia eM Kielce, w programie „Prawdę mówiąc” Katarzyny Bernat.

Jak podkreślił Tomasz Porębski, w ciągu najbliższego weekendu nie zabraknie atrakcji zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów.

- Na przykład w Kieleckim Teatrze Tańca będzie dziś (piatek, 25 czerwca) możliwość zobaczenia garderoby i przymierzenia pięknych strojów, które na co dzień zakładają tancerki i tancerze. Jutro z kolei zachęcamy kielczan do udania się pod sceny, które zostaną zlokalizowane na Rynku,  Placu Artystów, w Parku Miejskim i przy  Kieleckim Centrum Kultury – wyliczał.

Główną sceną będzie ta na Rynku i to właśnie na niej jutro zaprezentują się lokalni artyści.

- Będzie można posłuchać pięknej muzyki. Hitem soboty będzie event „Największy zespół rockowy”. Młodzi wykonawcy wraz z zespołem zaprezentują trzy polskie utwory – zachęcał rzecznik prasowy prezydenta Kielc.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO