Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

AUDYCJE RADIOWE

Paweł Kwietniewski: Ruszył nabór do Świętokrzyskiej Szkoły Dyplomacji

wtorek, 09 sierpnia 2022 11:57 / Autor: Aleksandra Rękas

- Świętokrzyska Szkoła Dyplomacja to kompleksowy projekt dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje. Przygotowaliśmy serię szkoleń i wykładów online oraz stacjonarnych, w formie pięciu zjazdów - mówił Paweł Kwietniewski, dyrektor biura Fundacji im. Stefana Artwińskiego w Kielcach, na antenie Radia eM Kielce, w programie "Prawdę mówiąc" Katarzyny Bernat.

Jak wyjaśniał Paweł Kwietniewski, uczestnicy Świętokrzyskiej Szkoły Dyplomacji między innymi poznają tajniki wystąpień publicznych.

- To także zagadnienia dotyczące marketingu osobistego. Co ważne, będzie można również poznać oferty pracy w instytucjach międzynarodowych – mówił dyrektor biura Fundacji im. Stefana Artwińskiego w Kielcach.

Jak podkreślił, w Świętokrzyskiej Szkole Dyplomacji będzie można przyswoić sobie przydatne w karierze zawodowej umiejętności.

- Doświadczeni zawodowcy opowiedzą o budowaniu swojej kariery. To dla młodych ludzi niezwykle istotne. By dołączyć do Świętokrzyskiej Szkoły Dyplomacji, wystarczy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej – powiedział Paweł Kwietniewski.

AUDYCJE RADIOWE

  Zapraszamy do nas

  Nowy numer!

  Zapraszamy do nas

  TWÓJ NEWS
  POSŁUCHAJ
  WIDEO